#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

03.07.2020.

Izvueni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL


etiri kluba u borbi za dva mjesta u Drugoj HNL:
1. NK „JUNAK“, Sinj
2. NK „MARSONIA“, Slavonski brod
3. NK "MLADOST", Petrinja
4. NK "OPATIJA", Opatija

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza odran je drijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL.

Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te Opatije iz Opatije i predstavnika HNS-a drijebom je odlueno kako e se za dva mjesta u sljedeoj sezoni Druge HNL boriti:

1. NK "MARSONIA“, Slavonski brod -- NK "JUNAK“, Sinj

2. NK "MLADOST", Petrinja -- NK "OPATIJA", Opatija

Prve se utakmice igraju 11. srpnja 2020. godine (subota), a uzvrati tjedan dana kasnije, 18. srpnja 2020. godine (subota) s poetkom u 18.00 sati.

Ostale novosti

27.01.2020.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL odrati e se 04.02.202.g. (utorak) u Zagrebu.

03.12.2019.

Raspored slubenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - IBENIK S.D.D. KOJA SE IGRA 08.12.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

Utakmica => RUDE - BSK igra se 08.12.2019. na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj

Utakmica => DUBRAVA TIM KABEL - CROATIA igra se 07.12.2019. na stadionu NK "Kustoija"

29.11.2019.

Promjena mjesta odigravanja utakmice RUDE - DINAMO II

Utakmica 15. kola Druge HNL Rude - Dinamo II igra se 01.12.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,30 sati, ali na stadionu "Zagreb" u Kranjevieoj.

Do promjene mjesta odigravanja utakmice dolo je zbog loeg stanja terena za igru u C Rude.

25.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - SOLIN koja se igra 30.11.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DUBRAVA TIM KABEL - KUSTOIJA igra se 30.11.2019. (subota) s poetkom u 13,30 sati na stadionu NK "Kustoija".