HNK Cibalija GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko NK Rudeš HNK Segesta NK Sesvete HNK Šibenik NK Zadar
28.08.
HNK Gorica - HNK 'Šibenik s.d.d.' 0:3
29.08.
GNK Dinamo II - Zadar s.d.d. 0:0
Nogometni klub Imotski - Hrv. Dragovoljac 0:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 2:1
Segesta - Rudeš 4:1
Lučko - Sesvete 3:1


02.09.
NK Dugopolje - Rudeš 17:30
Sesvete - Segesta 17:30
HNK Cibalia - GNK Dinamo II 17:30
HNK 'Šibenik s.d.d.' - Nogometni klub Imotski 18:00
Zadar s.d.d. - HNK Gorica 19:00
Hrv. Dragovoljac - Lučko 19:00
Novosti

05.06.2010.

Romano Obilinović najbolji strijelac Druge HNL


Romano Obilinović (NK"Imotski") dočekao je svoj trenutak!
Do sada je dvije sezone za redom bio drugi strijelac Druge HNL.

Konačno u trećem pokušaju sa 17. zgoditaka postao je najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2009/2010.g.

Lista strijelaca Druge HNL:
17 zgoditaka => Romano Obilinović (Imotski)
13 zgoditaka => Igor Raić (Rudeš)
12 zgoditaka => Ante Žužul (Split)
11 zgoditaka => Tin Lovreković (Vinogradar), Joško Parać (Split) i Danijel Spasić (Vukovar '91)

Ostale novosti

28.08.2015.

Raspored službenih osoba za 4. kolo Druge HNL

4. kolo Druge HNL igra se 2.09.2015.g. ( srijeda) s početkom u 17.30 sati

28.08.2015.

Rezultati odigranih utakmica 3. kola Druge HNL.

Petak
--------
GORICA - ŠIBENIK s.d.d => 0 - 3


Subota
--------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

CIBALIA š.d.d. - DUGOPOLJE => 2 -1

IMOTSKI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

LUČKO - SESVETE => 3 - 1

SEGESTA - RUDEŠ => 4 - 1

24.08.2015.

Raspored delegata za 3. - 4. kolo Druge HNL

Povjerenik za natjecanje Druge HNL odredio je delegate za slijedeća dva kola.

22.08.2015.

Odigrana je prva utakmica 2. kola Druge HNL

U petak je odigrana prva utakmica 2. kola Druge HNL između HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GORICA koja je završila pobijedom domaćina 1 - 0.
Pred oko 1100 gledatelja utakmica je počela sa zakašnjenjem od 24 minute zbog tehničkog kvara (nisu se mogli upaliti reflektori).

21.08.2015.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL.

Petak
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GORICA => 1 - 0


Subota
---------

SESVETE - IMOTSKI => 3 - 0

DUGOPOLJE - SEGESTA => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO ll => 2 - 0


Nedjelja
---------

RUDEŠ - LUČKO => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - CIBALIA š.d.d. => 0- 3