GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko Novigrad NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Zagreb
20.05.
Novigrad - Šibenik s.d.d. 0:0
NK Solin - NK Dugopolje 2:1
Lučko - Nogometni klub Imotski 2:0
Sesvete - Hrv. Dragovoljac 3:0
21.05.
Rudeš - HNK Gorica 0:2
GNK Dinamo II - Zagreb 3:0


28.05.
NK Dugopolje - Lučko 17:30
HNK Gorica - NK Solin 17:30
Šibenik s.d.d. - Rudeš 17:30
Hrv. Dragovoljac - Novigrad 17:30
Nogometni klub Imotski - GNK Dinamo II 17:30
Zagreb - Sesvete 17:30
Novosti

13.10.2010.

Odgođena utakmica 8. kola nije odigrana


Odgođena utakmica 8. kola između HNK"Vukovar '91" - NK"Croatia Sesvete" NIJE odigrana zbog suspenzije NK"Croatia Sesvete".

Ostale novosti

18.10.2016.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Favbet Druga HNL.

Utakmica DUGOPOLJE - SESVETE počinje u 13.00 sati uz izravni prijenos HNTV.
Dogovorom klubova utakmica RUDEŠ - ZAGREB igra se u subotu.

14.10.2016.

Rezultati 11. kola Favbet Druga HNL.

Petak
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 0


Subota
--------

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 0 - 1

LUČKO - SESVETE => 3 - 3

DUGOPOLJE - IMOTSKI => 2 - 0


Nedjelja
---------

RUDEŠ - GORICA => 1 - 1

DINAMO II - ZAGREB => 1 - 1

11.10.2016.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Favbet Druga HNL

Utakmica RUDEŠ - GORICA igra se 16.10.2016. (nedjelja) s početkom u 13.00 sati uz prijenos HNTV.

07.10.2016.

Rezultati 10. kola Favbet Druga HNL.

Petak
-------

GORICA - DINAMO II => 1 - 0


Subota
--------

SESVETE - RUDEŠ => 0 - 0

NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 0

IMOTSKI - LUČKO => 3 - 2

ZAGREB - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

04.10.2016.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Favbet Druga HNL.

Jedna utakmica igra se u petak GORICA - DINAMO II (HNTV u 15.00 sati), a ostale u subotu.
HNTV će u subotu prijenositi SESVETE - RUDEŠ s početkom u 15.00 sati.

01.10.2016.

Rezultati 9. kola Favbet Druga HNL

Subota
-------

DINAMO II - SESVETE => 2 - 2

SOLIN - NOVIGRAD => 0 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - GORICA => 0 - 0

LUČKO - DUGOPOLJE => 1 - 1


Nedjelja
----------

RUDEŠ - IMOTSKI => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZAGREB => 1 - 0