NK Bistra HNK Cibalija NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Inter Zaprešić NK Lučko NK Pomorac NK Rudeš HNK Segesta NK Sesvete
26.09.
Hrv. Dragovoljac - Bistra 1:1
27.09.
Nogometni klub Imotski - HNK Gorica 0:4
Sesvete - Lučko 2:0
Inter-Zaprešić - Segesta 2:0
28.09.
NK Dugopolje - Pomorac 11:0
Rudeš - HNK Cibalia 3:0


03.10.
HNK Gorica - Sesvete 16:00
04.10.
Segesta - Hrv. Dragovoljac 16:00
HNK Cibalia - Inter-Zaprešić 16:00
05.10.
Bistra - Nogometni klub Imotski 16:00
Lučko - NK Dugopolje 16:00
Pomorac - Rudeš 16:00
Novosti

09.08.2011.

Raspored utakmica Druge HNL za sezonu 2011 / 2012.


Raspored utakmica Druge HNL za sezonu 2011/2012.

Raspored utakmica za sezonu 2011/2012.

Ostale novosti

13.05.2014.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL

Na rasporedu je poljednje kolo Druge HNL.

10.05.2014.

NK "ZAGREB" se plasirao u Prvu HNL.

NK "Zagreb" je današnjom pobijedom protiv NK "Rudeš" osigurao prvo mjesto u Drugoj HNL i na taj način se plasirao u Prvu HNL.

Čestitamo NK "Zagreb" na osvojenom prvom mjestu u Drugoj HNL.


Rezultati odigranih utakmica 32. kola
-------------------------------------------

ZAGREB - RUDEŠ => 2 - 0

POMORAC - CIBALIA š.d.d. => 1 - 2

INTER ZAPREŠIĆ - DUGOPOLJE => 3 - 1

GORICA - SEGESTA => 1 - 1

SESVETE - LUČKO => 0 - 0

ZELINA - SOLIN => 3 - 0

07.05.2014.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL

Sve utakmice 32. i 33. kola igraju se isti dan i u isto vrijeme.

02.05.2014.

Rezultati odigranih utakmica 31. kola Druge HNL

Odigrane su sve utakmice 31. kola.

Petak
------

ZAGREB - POMORAC => 3 - 0


Subota
---------

LUČKO - ZELINA => 1 - 1

SEGESTA - SESVETE => 1 - 1

DUGOPOLJE - GORICA => 3 - 1

CIBALIA š.d.d. - INTER ZAPREŠIĆ => 2 - 1


Nedjelja
---------

RUDEŠ - SOLIN => 1 - 0

28.04.2014.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL

31. kolo počinje utakmicom ZAGREB - POMORAC koja se igra u petak, a dogovorom klubova DUGOPOLJE - GORICA utakmica se igra u subotu.

28.04.2014.

Raspored delegata od 31 - 33. kola Druge HNL

Raspored delegata za Drugu HNL.