NK Bistra HNK Cibalija NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Inter Zaprešić NK Lučko NK Pomorac NK Rudeš HNK Segesta NK Sesvete
12.09.
HNK Gorica - Rudeš 2:2
Sesvete - Hrv. Dragovoljac 5:1
13.09.
Nogometni klub Imotski - NK Dugopolje 0:2
Segesta - HNK Cibalia 2:1
14.09.
Lučko - Inter-Zaprešić 0:1
Bistra - Pomorac 2:1


17.09.
Lučko - Hrv. Dragovoljac 16:00
Nogometni klub Imotski - Sesvete 16:30
NK Dugopolje - HNK Cibalia 16:30
Rudeš - Bistra 16:30
Pomorac - Segesta 16:30
Inter-Zaprešić - HNK Gorica 18:00
Novosti

19.08.2011.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Odigrane su sve utakmice 1.kola Druge HNL. U ovom kolu slobodna je bila MV-Croatia koja je u međuvremenu promijenila ime u NK "Marsonia 1909".

Rezultati utakmica 1. kola

Petak

DUGOPOLJE - MEĐIMURJE 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - JUNAK 1 - 2

CROATIA SESVETE - IMOTSKI 1 - 1


Subota

POMORAC - SOLIN 2 - 1

HAŠK - RADNIK 2 - 1

MOSOR - VINOGRADAR 3 - 1

GORICA - RUDEŠ 1 - 0

U 1. kolu slobomna je bila MV-Croatia ( od sada NK"Marsonia 1909" ).

Ostale novosti

23.04.2014.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL.

Utakmica INTER ZAPREŠIĆ - ZAGREB igra se u subotu u 18.30 sati.

22.04.2014.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

RUDEŠ - LUČKO => 5 - 1

SEGESTA - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - ZELINA => 2 - 2

ZAGREB - GORICA => 1 - 0

POMORAC - INTER ZAPREŠIĆ => 0 - 1

CIBALIA š.d.d - SESVETE => 3 - 1

16.04.2014.

Raspored službenih osoba za 29. kolo Druge HNL

Utakmice 29. kola Druge HNL igraju se 22.04.2014.g. ( UTORAK ).

16.04.2014.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

GORICA - POMORAC => 0 - 0

SESVETE - ZAGREB => 1 - 1

ZELINA - CIBALIA š.d.d.=> 0 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 1

LUČKO - SEGESTA => 1 - 2

INTER ZAPREŠIĆ - RUDEŠ => 1 - 0

14.04.2014.

Raspored službenih osoba za 28. kolo Druge HNL

Za USKRS nema natjecanja u Drugoj HNL, zbog toga se 28. kolo igra 16.04.2014. ( SRIJEDA ) a 29. kolo 22. 04.2014. ( UTORAK ).

11.04.2014.

Rezultati odigranih utakmica 27. kola Druge HNL

Petak
-------
ZAGREB - ZELINA => 2 - 1
INTER ZAPREŠIĆ - GORICA => 0 - 1

Subota
--------
CIBALIA š.d.d. - SOLIN => 0 - 2

Nedjelja
---------
RUDEŠ - SEGESTA => 0 - 2
DUGOPOLJE - LUČKO => 1 - 1
POMORAC - SESVETE => 0 - 2