GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko Novigrad NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Zagreb
24.09.
Sesvete - Šibenik s.d.d. 4:0
Nogometni klub Imotski - GNK Dinamo II 0:0
Zagreb - NK Solin 1:1
HNK Gorica - Hrv. Dragovoljac 4:0
Novigrad - Lučko 1:0
NK Dugopolje - Rudeš 0:0


01.10.
GNK Dinamo II - Sesvete 15:00
NK Solin - Novigrad 16:00
Lučko - NK Dugopolje 16:00
Šibenik s.d.d. - HNK Gorica 16:00
02.10.
Rudeš - Nogometni klub Imotski 16:00
Hrv. Dragovoljac - Zagreb 16:00
Novosti

19.08.2011.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Odigrane su sve utakmice 1.kola Druge HNL. U ovom kolu slobodna je bila MV-Croatia koja je u međuvremenu promijenila ime u NK "Marsonia 1909".

Rezultati utakmica 1. kola

Petak

DUGOPOLJE - MEĐIMURJE 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - JUNAK 1 - 2

CROATIA SESVETE - IMOTSKI 1 - 1


Subota

POMORAC - SOLIN 2 - 1

HAŠK - RADNIK 2 - 1

MOSOR - VINOGRADAR 3 - 1

GORICA - RUDEŠ 1 - 0

U 1. kolu slobomna je bila MV-Croatia ( od sada NK"Marsonia 1909" ).

Ostale novosti

06.05.2016.

Rezultati 31. kola Druge HNL

Petak
-------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RUDEŠ => 1 - 0

GORICA DINAMO II => 2 - 1

Subota
--------

CIBALIA š.d.d. - SESVETE => 2 - 1

LUČKO - SEGESTA => 1 - 1

IMOTSKI - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 2 - 0

04.05.2016.

Raspored službenih osoba za 31. kolo

Dvije utakmice igraju se u petak, a četiri u subotu. HNTV prenosi utakmicu HNK CIBALIA š.d.d. - SESVETE koja se igra u subotu u 15:00.

30.04.2016.

Rezultati 30. kola Druge HNL.

Subota
--------
DUGOPOLJE - CIBALIA š.d.d. => 1 - 2

RUDEŠ - GORICA => 4 - 0

ZADAR s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2

SEGESTA - IMOTSKI => 3 - 1

Nedjelja
----------

SESVETE - LUČKO => 2 - 2

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

26.04.2016.

Raspored službenih osoba za 30. kolo

Četiri utakmice 30. kola igraju se u subotu, a dvije u nedjelju. HNTV prenosi utakmicu GNK DINAMO II - HNK ŠIBENIK s.d.d. koja se igra u nedjelju u 17:00.

22.04.2016.

Rezultati 29. kola Druge HNL.

Petak
-------

GORICA - ZADAR s.d.d. => 3 - 3

SESVETE - DUGOPOLJE => 3 - 1


Subota
--------

LUČKO - IMOTSKI => 2 - 4



ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ => 2 - 1

CIBALIA š.d.d. - DINAMO II => 3 - 0


Nedjelja
---------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SEGESTA => 2 - 3