GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko Novigrad NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Zagreb
19.08.
HNK Gorica - Lučko 2:2
Hrv. Dragovoljac - HNK 'Šibenik s.d.d.' 1:2
20.08.
Zagreb - Rudeš 5:1
Nogometni klub Imotski - Novigrad 2:2
NK Solin - GNK Dinamo II 1:1
Sesvete - NK Dugopolje 2:1


27.08.
NK Dugopolje - HNK Gorica 17:00
Nogometni klub Imotski - Sesvete 17:30
Lučko - Zagreb 17:30
Novigrad - HNK 'Šibenik s.d.d.' 17:30
28.08.
Rudeš - NK Solin 17:30
GNK Dinamo II - Hrv. Dragovoljac 17:30
Novosti

12.10.2011.

Registracija utakmica iz 7. kola


Povjerenik za natjecanje Druge HNL registrirao je dvije utakmice iz 7. kola.

Povjerenik za natjecanje Druge HNL registrirao je dvije utakmice iz 7. kola.

1. CROATIA SESVETE - MEĐIMURJE registrirana je postignutim rezultatom 3 - 0 po čl. 35 PNN
( utakmica je prekinuta u 86. minuti zbog nestanka električne energije na stadionu ).

2. MARSONIA 1909 - JUNAK registrirana je postignutim rezultatom 1 - 0 po čl. 69., 72. i 73. PNN
( NK"Junak" se je žalio na nastup dva igrača NK"Marsonia 1909" ).

Ostale novosti

26.04.2016.

Raspored službenih osoba za 30. kolo

Četiri utakmice 30. kola igraju se u subotu, a dvije u nedjelju. HNTV prenosi utakmicu GNK DINAMO II - HNK ŠIBENIK s.d.d. koja se igra u nedjelju u 17:00.

22.04.2016.

Rezultati 29. kola Druge HNL.

Petak
-------

GORICA - ZADAR s.d.d. => 3 - 3

SESVETE - DUGOPOLJE => 3 - 1


Subota
--------

LUČKO - IMOTSKI => 2 - 4



ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ => 2 - 1

CIBALIA š.d.d. - DINAMO II => 3 - 0


Nedjelja
---------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SEGESTA => 2 - 3

20.04.2016.

Obavijest Hrvatske nogometne televizije

Počinje s radom Hrvatska nogometna televizija (HNTV).

20.04.2016.

Raspored službenih osoba za 29. kolo

Počinje s radom Hrvatska nogometna televizija (skraćeno HNTV) koja će prenositi dvije utakmice u 29. kolu Druge HNL: u subotu CIBALIA š.d.d. - DINAMO II i u nedjelju HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SEGESTA s početkom u 17.00 SATI.

16.04.2016.

Rezultati 28. kola Druge HNL.

Subota
-------

DUGOPOLJE - LUČKO => 3 - 0

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

SEGESTA - GORICA => 2 - 0

IMOTSKI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0


Nedjelja
---------

DINAMO II - SESVETE => 2 - 1

RUDEŠ - CIBALIA š.d.d. => 1 - 2