HNK Cibalija GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko NK Rudeš HNK Segesta NK Sesvete HNK Šibenik NK Zadar
30.04.
Zadar s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 1:2
Segesta - Nogometni klub Imotski 3:1
NK Dugopolje - HNK Cibalia 1:2
Rudeš - HNK Gorica 4:0
01.05.
Sesvete - Lučko 2:2
GNK Dinamo II - HNK 'Šibenik s.d.d.' 0:0


06.05.
Hrv. Dragovoljac - Rudeš 17:30
HNK Gorica - GNK Dinamo II 17:30
07.05.
HNK Cibalia - Sesvete 15:00
Nogometni klub Imotski - Zadar s.d.d. 17:30
HNK 'Šibenik s.d.d.' - NK Dugopolje 17:30
Lučko - Segesta 17:30
Novosti

12.10.2011.

Registracija utakmica iz 7. kola


Povjerenik za natjecanje Druge HNL registrirao je dvije utakmice iz 7. kola.

Povjerenik za natjecanje Druge HNL registrirao je dvije utakmice iz 7. kola.

1. CROATIA SESVETE - MEĐIMURJE registrirana je postignutim rezultatom 3 - 0 po čl. 35 PNN
( utakmica je prekinuta u 86. minuti zbog nestanka električne energije na stadionu ).

2. MARSONIA 1909 - JUNAK registrirana je postignutim rezultatom 1 - 0 po čl. 69., 72. i 73. PNN
( NK"Junak" se je žalio na nastup dva igrača NK"Marsonia 1909" ).

Ostale novosti

21.03.2016.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 24. kola igraju se 24.03.2016.g. (četvrtak)

18.03.2016.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Subota
--------

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

CIBALIA š.d.d. - GORICA => 1 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 2

DUGOPOLJE - IMOTSKI => 1 - 4

DINAMO II - SEGESTA => 2 - 0

RUDEŠ - ZADAR s.d.d. => 3 - 0

15.03.2016.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL

Sve utakmice 23. kola igraju se 19.03.2016. (subota).

14.03.2016.

Raspored delegata od 23. - 25. kola

Sve utakmice 23. kola igraju se 19.03.2016. (subota) s početkom u 15.30 sati.

14.03.2016.

Raspored utakmica Druge HNL => DRUGI DIO

Raspored utakmica Druge HNL za Drugi dio natjecateljske sezone 2015/2016. godinu od 23. - 33. kola.

11.03.2016.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Subota
--------

DUGOPOLJE - LUČKO => 2 - 1

IMOTSKI - SEGESTA => 2 - 1

DINAMO II - SESVETE => 2 - 2

CIBALIA š.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 5 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d.=> 1 - 4


Nedjelja
----------

GORICA - RUDEŠ => 2- 0