HNK Cibalija GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko NK Rudeš HNK Segesta NK Sesvete HNK Šibenik NK Zadar
27.11.
Hrv. Dragovoljac - NK Dugopolje 0:1
28.11.
Nogometni klub Imotski - HNK Gorica 2:1
Lučko - GNK Dinamo II 0:0
Segesta - HNK Cibalia 0:2
Sesvete - HNK 'Šibenik s.d.d.' 4:0
29.11.
Rudeš - Zadar s.d.d. 3:0


26.02.
HNK Gorica - Lučko 15:00
27.02.
Zadar s.d.d. - Sesvete 15:00
NK Dugopolje - Nogometni klub Imotski 15:00
HNK Cibalia - Rudeš 15:00
HNK 'Šibenik s.d.d.' - Hrv. Dragovoljac 15:00
GNK Dinamo II - Segesta 15:00
Novosti

14.10.2011.

Rezultati odigranih utakmica 9. kola Druge HNL


Odigrane su sve utakmice 9. kola i postignuti su slijedeći rezultati.

Subota:

HAŠK - MEĐIMURJE 4 - 0

MOSOR - CROATIA SESVETE 2 - 0

GORICA - POMORAC 2 - 0

MARSONIA 1909 - HR. DRAGOVOLJAC 1 - 1

RADNIK - IMOTSKI 0 - 0

Nedjelja:

RUDEŠ - JUNAK 1 - 1

VINOGRADAR - SOLIN 3 -0

Ostale novosti

10.10.2015.

Rezultati odigranih utakmica 12. kola Druge HNL.

Nedjelja
---------

DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

SESVETE - GORICA => 2 - 1

RUDEŠ - IMOTSKI => 0 - 2

SEGESTA - LUČKO => 0 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - CIBALIA š.d.d. => 0 - 1

09.10.2015.

Raspored delegata za 13. - 15. kolo Druge HNL

Raspored delegata za 13. - 15. kolo Druge HNL.

07.10.2015.

Rezultati odigranih utakmica 11. kola Druge HNL.

Srijeda
---------

LUČKO - DUGOPOLJE => 3 - 0

SEGESTA - IMOTSKI => 3 - 1

RUDEŠ - GORICA => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - CIBALIA š.d.d. => 0 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 5 - 0

07.10.2015.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL

Sve utakmice se igraju u nedjelju 11.10.2015.g.

03.10.2015.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

Sve utakmice 11. kola igraju se 7.10.2015.g. (SRIJEDA).

01.10.2015.

Rezultati odigranih utakmica 10. kola Druge HNL.

Petak
------
GORICA - SEGESTA => 1 - 0

Subota
--------
ZADAR s.d.d - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

CIBALIA š.d.d. - SESVETE => 1 - 0

DINAMO II - RUDEŠ => 0 - 2

IMOTSKI - LUČKO => 1 - 3

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d => 0 - 3