GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko Novigrad NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Zagreb
09.12.
Hrv. Dragovoljac - HNK Gorica 1:1
10.12.
Lučko - Novigrad 0:0
NK Solin - Zagreb 5:4
Šibenik s.d.d. - Sesvete 1:0
Rudeš - NK Dugopolje 3:1
11.12.
GNK Dinamo II - Nogometni klub Imotski 4:2


03.03.
HNK Gorica - Šibenik s.d.d. 15:00
04.03.
Novigrad - NK Solin 15:00
Sesvete - GNK Dinamo II 15:00
NK Dugopolje - Lučko 15:00
Nogometni klub Imotski - Rudeš 15:00
Zagreb - Hrv. Dragovoljac 15:00
Novosti

14.10.2011.

Rezultati odigranih utakmica 9. kola Druge HNL


Odigrane su sve utakmice 9. kola i postignuti su slijedeći rezultati.

Subota:

HAŠK - MEĐIMURJE 4 - 0

MOSOR - CROATIA SESVETE 2 - 0

GORICA - POMORAC 2 - 0

MARSONIA 1909 - HR. DRAGOVOLJAC 1 - 1

RADNIK - IMOTSKI 0 - 0

Nedjelja:

RUDEŠ - JUNAK 1 - 1

VINOGRADAR - SOLIN 3 -0

Ostale novosti

28.10.2016.

Rezultati 13. kola Favbet Druga HNL

Petak
------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 1 - 1

GORICA - DUGOPOLJE => 3 - 0


Subota
-------

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 1

SOLIN - RUDEŠ => 2 - 0

ZAGREB - LUČKO => 4 - 0

SESVETE - IMOTSKI => 3 - 1

25.10.2016.

Raspored službenih osoba za 13. kolo

Dvije utakmice igraju se u petak u 15:00 sati, a četiri u subotu u 15:00 sati. HNTV prenosi utakmicu GORICA - DUGOPOLJE koja se igra u petak.

22.10.2016.

Rezultati 12. kola Favbet Druga HNL.

Subota
---------

DUGOPOLJE - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - IMOTSKI => 3 - 1

LUČKO - GORICA => 1 - 1

RUDEŠ - ZAGREB => 0 - 0

ŠIBENIK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Nedjelja
---------

DINAMO II - SOLIN => 3 - 1

18.10.2016.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Favbet Druga HNL.

Utakmica DUGOPOLJE - SESVETE počinje u 13.00 sati uz izravni prijenos HNTV.
Dogovorom klubova utakmica RUDEŠ - ZAGREB igra se u subotu.

14.10.2016.

Rezultati 11. kola Favbet Druga HNL.

Petak
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 0


Subota
--------

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 0 - 1

LUČKO - SESVETE => 3 - 3

DUGOPOLJE - IMOTSKI => 2 - 0


Nedjelja
---------

RUDEŠ - GORICA => 1 - 1

DINAMO II - ZAGREB => 1 - 1