GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko Novigrad NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin
02.12.
GNK Dinamo II - NK Dugopolje 4:0
Kustošija - Hrv. Dragovoljac 1:1
NK Solin - HNK Gorica 0:0
Šibenik s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 2:1
Sesvete - Novigrad 2:1
03.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Lučko 0:2


02.03.
Hrv. Dragovoljac - Sesvete 15:00
HNK Gorica - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
03.03.
Lučko - Kustošija 15:00
Novigrad - GNK Dinamo II 15:00
NK Dugopolje - Šibenik s.d.d. 15:00
NK 'Varaždin' Varaždin - NK Solin 15:00
Novosti

17.11.2011.

Rezultati odigranih utakmica 14. kola Druge HNL


Odigrane su sve utakmice 14. kola Druge HNL

Petak:

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - IMOTSKI 0 - 0

CROATIA SESVETE - VINOGRADAR 0 - 1

Subota:

MEĐIMURJE - JUNAK 0 - 0

POMORAC - RADNIK 1 - 0

HAŠK - RUDEŠ 0 - 2

GORICA - MARSONIA 1909 1 - 0

Nedjelja:

DUGOPOLJE - SOLIN 3 - 1

Ostale novosti

17.11.2017.

Rezultati 17. kola Druge HNL

DINAMO II - VARAŽDIN => 1 - 2

SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 1

HAJDUK II - NOVIGRAD => 5 - 1

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 4 - 1

GORICA - LUČKO => 1 - 1

14.11.2017.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 17. kola igraju se u subotu.
HNTV će prenositi utakmicu KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE koja počinje u 13.00 sati.

12.11.2017.

Raspored utakmica i delegata za 17. - 19. kolo Druge HNL.

Raspored za zadnja tri kola Druge HNL jesenskog dijela natjecanja.

10.11.2017.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GORICA => 1 - 0


Subota
---------
VARAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 1 - 0

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => Igra se 22.11.2017.g.

07.11.2017.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV će preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s početkom u 13.30 sati.

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARAŽDIN => 3 - 2

KUSTOŠIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1