GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Lučko Novigrad NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Zagreb
09.12.
Hrv. Dragovoljac - HNK Gorica 1:1
10.12.
Lučko - Novigrad 0:0
NK Solin - Zagreb 5:4
Šibenik s.d.d. - Sesvete 1:0
Rudeš - NK Dugopolje 3:1
11.12.
GNK Dinamo II - Nogometni klub Imotski 4:2


03.03.
HNK Gorica - Šibenik s.d.d. 15:00
04.03.
Novigrad - NK Solin 15:00
Sesvete - GNK Dinamo II 15:00
NK Dugopolje - Lučko 15:00
Nogometni klub Imotski - Rudeš 15:00
Zagreb - Hrv. Dragovoljac 15:00
Novosti

23.01.2012.

Poziv na PLENUM klubova Druge HNL


Plenum će se održati 2. veljače 2012.g. ( četvrtak ) s početkom u 11.00 sati u prostorijama
HNS-a, Rusanova 13.

Poziv na PLENUM klubova Druge HNL.

Ostale novosti

18.10.2016.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Favbet Druga HNL.

Utakmica DUGOPOLJE - SESVETE počinje u 13.00 sati uz izravni prijenos HNTV.
Dogovorom klubova utakmica RUDEŠ - ZAGREB igra se u subotu.

14.10.2016.

Rezultati 11. kola Favbet Druga HNL.

Petak
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 0


Subota
--------

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 0 - 1

LUČKO - SESVETE => 3 - 3

DUGOPOLJE - IMOTSKI => 2 - 0


Nedjelja
---------

RUDEŠ - GORICA => 1 - 1

DINAMO II - ZAGREB => 1 - 1

11.10.2016.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Favbet Druga HNL

Utakmica RUDEŠ - GORICA igra se 16.10.2016. (nedjelja) s početkom u 13.00 sati uz prijenos HNTV.

07.10.2016.

Rezultati 10. kola Favbet Druga HNL.

Petak
-------

GORICA - DINAMO II => 1 - 0


Subota
--------

SESVETE - RUDEŠ => 0 - 0

NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 0

IMOTSKI - LUČKO => 3 - 2

ZAGREB - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

04.10.2016.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Favbet Druga HNL.

Jedna utakmica igra se u petak GORICA - DINAMO II (HNTV u 15.00 sati), a ostale u subotu.
HNTV će u subotu prijenositi SESVETE - RUDEŠ s početkom u 15.00 sati.

01.10.2016.

Rezultati 9. kola Favbet Druga HNL

Subota
-------

DINAMO II - SESVETE => 2 - 2

SOLIN - NOVIGRAD => 0 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - GORICA => 0 - 0

LUČKO - DUGOPOLJE => 1 - 1


Nedjelja
----------

RUDEŠ - IMOTSKI => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZAGREB => 1 - 0