NK Bistra HNK Cibalija NK Dugopolje HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac NK Imotski NK Inter Zaprešić NK Lučko NK Pomorac NK Rudeš HNK Segesta NK Sesvete
23.05.
Nogometni klub Imotski - Hrv. Dragovoljac 0:0
Inter-Zaprešić - NK Dugopolje 1:1
Rudeš - Bistra 1:0
HNK Cibalia - Segesta 2:4
Sesvete - HNK Gorica 3:1
Slobodan:   Lučko  


30.05.
Bistra - Nogometni klub Imotski 17:30
Lučko - Rudeš 17:30
Hrv. Dragovoljac - HNK Cibalia 17:30
Segesta - Sesvete 17:30
HNK Gorica - Inter-Zaprešić 17:30
Slobodan:   NK Dugopolje  
Novosti

16.02.2012.

Obavijest klubovma Druge HNL


Podsjetnik klubovima Druge HNL pred početak proljetnog dijela natjecanja.

Podsjetnik klubovima Druge HNL.

Ostale novosti

22.03.2015.

DRUGA HNL => 22. KOLO

Završeno je natjecanje PRVOG dijela prvenstva Druge HNL.
Za DRUGI dio natjecanja treba izvršiti novo ždrijebanje od 23. - 33. kola.

19.03.2015.

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge HNL.

U 22. kolu Kreator TV će prenositi utakmicu SESVETE - SEGESTA koja se igra u subotu (21.03.2015.) s početkom u 15.30 sati.

Petak
-------
INTER ZAPREŠIĆ - RUDEŠ => 2 - 1


Subota
--------
SESVETE - SEGESTA => 2 - 1

IMOTSKI - CIBALIA š.d.d. => 1 - 0


Nedjelja
----------
DUGOPOLJE - GORICA => 0 - 3

LUČKO - BISTRA => 1 - 0


HRVATSKI DRAGOVOLJAC - Slododan

17.03.2015.

Raspored službenih osoba za 22. kolo Druge HNL

U 22. kolu Kreator TV će prenositi utakmcu Sesvete - Segesta koja se igra u subotu.

13.03.2015.

Rezultati odigranih utakmica 21. kola Druge HNL.

Petak
-------
GORICA - LUČKO => 1 - 1


Subota
--------

CIBALIA š.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SEGESTA - IMOTSKI => 1 - 0


Nedjelja
---------

RUDEŠ - DUGOPOLJE => 2 - 0

BISTRA - SESVETE => 0 - 2


INTER ZAPREŠIĆ - Slobodan

10.03.2015.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL

Utakmice 21. kola igraju se od petka do nedjelje.
Kreator TV će prenositi utakmicu RUDEŠ - DUGOPOLJE koja se igra u nedjelju s početkom u 15.00 sati.

06.03.2015.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL.

Petak
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SEGESTA => 2 - 1

INTER ZAPREŠIĆ - CIBALIA š.d.d. =>. 1 - 0


Subota
--------
SESVETE - GORICA => 1 - 1

IMOTSKI - BISTRA => 0 - 0


Nedjelja
---------
DUGOPOLJE - LUČKO => 1 - 1

RUDEŠ - Slobodan