NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
20.10.
Kustošija - Međimurje 2:1
Lučko - Sesvete 1:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Zadar s.d.d. 2:2
21.10.
BSK - NK Solin 1:1
GNK Dinamo II - Osijek 4:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Hrv. Dragovoljac 1:0
24.11.
NK Dugopolje - Šibenik s.d.d. 13:30


26.10.
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 15:00
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Međimurje - NK 'Varaždin' Varaždin 17:30
27.10.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Zadar s.d.d. - GNK Dinamo II 15:00
28.10.
BSK - Lučko 15:00
NK Solin - Osijek 15:00
Novosti

17.05.2014.

Ilija NESTOROVSKI najbolji strijelac Druge HNL


Igrač NK "INTER ZAPREŠIĆ" Ilija NESTOROVSKI najbolji je strijelac Druge HNL sa 20 postignutih zgoditaka, a slijede ga:

Gabrijel Boban ( NK "Zagreb" ) => 18 zgoditaka

Hrvoje Tokić ( HNK "Cibalia š.d.d. ) => 16 zgoditaka

Antonio Hrnčević ( HNK "Segesta" ) => 14 zgoditaka

Ostale novosti

28.09.2017.

Zamjena domaćinstva utakmice Varaždin - Dugopolje (10. kolo)

Došlo je do zamjene domaćinstva prvenstvene utakmice 10. kola Druge HNL između Varaždina i Dugopolja koja se je trebala odigrati 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati na stadionu u Varaždinu.

Utakmica DUGOPOLJE – VARAŽDIN igrati će se na stadionu u Dugopolju također 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati.

Do promjene domaćinstva došlo je zbog odigravanja utakmica reprezentacije Hrvatske U-21 na stadionu u Varaždinu Hrvatska – Bjelorusija (5.10.2017.) i Hrvatska – Češka (9.10.2017.).

Zbog toga što "A" reprezentacija Hrvatske igra u petak protiv Finske sve utakmice 10. kola igraju se 7.10.2017.g. (subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice Lučko - Sesvete koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

27.09.2017.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - GORICA koja se igra 1.10.2017. (nedjelja) s početkom u 15.00 sati.

27.09.2017.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Srijeda
--------
VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

DUGOPOLJE - DINAMO II => 1 - 1

NOVIGRAD - SESVETE => 2 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 1 - 1

LUČKO - HAJDUK II => 2 - 2

GORICA - SOLIN => 2 - 0

24.09.2017.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL

Sve utakmice 8. kola igraju se 27.09.2017. (srijeda) s početkom u 16.00 sati.
HNTV će prenositi utakmicu GORICA - SOLIN.

22.09.2017.

Rezultati 7. kola Druge HNL

Petak
-------
HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 1 - 2

SOLIN - LUČKO => 0 - 1

KUSTOŠIJA - NOVIGRAD => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja
----------
DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1

19.09.2017.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL

Utakmica HAJDUK II i HRVATSKI DRAGOVOLJAC igraju 22.09.2017. (petak) s početkom u 18.00 sati uz prijenos HNTV.