NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Raspored i rezultati natjecanja Druge HNL



 
1. Sesvete - HNK Cibalia
1:1
2. Međimurje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1:1
3. Kustošija - NK Dugopolje
2:3
4. NK Solin - Hrvatski Dragovoljac
2:1
5. Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
3:2
6. BSK - Rudeš
0:2
7. Nogometni klub Croatia - Dubrava Tim Kabel
2:0
8. GNK Dinamo II - Osijek II s.d.d.
1:1


 
1. Sesvete - NK Solin
1:1
2. Hrvatski Dragovoljac - Međimurje
2:2
3. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II
2:2
4. NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia
0:2
5. HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel
3:1
6. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija
4:0
7. Rudeš - Šibenik s.d.d.
0:1
8. Osijek II s.d.d. - BSK
6:0


 
1. Dubrava Tim Kabel - NK Dugopolje
2:2
2. NK Solin - HNK Cibalia
2:2
3. Kustošija - Rudeš
0:2
4. Šibenik s.d.d. - Osijek II s.d.d.
2:1
5. Međimurje - Sesvete
1:2
6. GNK Dinamo II - Hrvatski Dragovoljac
1:0
7. Nogometni klub Croatia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
0:1
8. BSK - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
3:0


 
1. Osijek II s.d.d. - Kustošija
2:0
2. Hrvatski Dragovoljac - BSK
3:0
3. Sesvete - GNK Dinamo II
3:0
4. Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1:1
5. HNK Cibalia - NK Dugopolje
0:3
6. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d.
1:0
7. NK Solin - Međimurje
3:0
8. Rudeš - Nogometni klub Croatia
3:0


 
1. Dubrava Tim Kabel - Rudeš
2:2
2. Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d.
0:1
3. Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1:2
4. NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
2:2
5. BSK - Sesvete
1:2
6. Međimurje - HNK Cibalia
3:0
7. Šibenik s.d.d. - Hrvatski Dragovoljac
2:0
8. GNK Dinamo II - NK Solin
30.10.2019. 15:00


 
1. HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
0:4
2. NK Solin - BSK
1:0
3. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia
1:1
4. Sesvete - Šibenik s.d.d.
0:1
5. Hrvatski Dragovoljac - Kustošija
1:1
6. Međimurje - GNK Dinamo II
2:1
7. Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel
0:1
8. Rudeš - NK Dugopolje
2:1


 
1. Šibenik s.d.d. - NK Solin
1:0
2. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Rudeš
2:2
3. NK Dugopolje - Osijek II s.d.d.
1:4
4. Kustošija - Sesvete
1:0
5. Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
0:1
6. Nogometni klub Croatia - Hrvatski Dragovoljac
4:1
7. BSK - Međimurje
3:1
8. GNK Dinamo II - HNK Cibalia
2:0


 
1. HNK Cibalia - Rudeš
2:1
2. NK Solin - Kustošija
0:1
3. Hrvatski Dragovoljac - Dubrava Tim Kabel
0:4
4. Sesvete - Nogometni klub Croatia
4:1
5. GNK Dinamo II - BSK
2:1
6. Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
0:0
7. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - NK Dugopolje
3:2
8. Međimurje - Šibenik s.d.d.
1:2


 
1. Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II
2:1
2. NK Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac
2:1
3. Dubrava Tim Kabel - Sesvete
0:2
4. Kustošija - Međimurje
0:0
5. Nogometni klub Croatia - NK Solin
2:1
6. Rudeš - Osijek II s.d.d.
1:0
7. BSK - HNK Cibalia
1:1
8. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
0:2


1. Sesvete - NK Dugopolje
0:1
2. Hrvatski Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1:0
3. Međimurje - Nogometni klub Croatia
0:0
4. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš
19.10.2019. 13:00
5. NK Solin - Dubrava Tim Kabel
19.10.2019. 15:00
6. HNK Cibalia - Osijek II s.d.d.
19.10.2019. 15:00
7. BSK - Šibenik s.d.d.
20.10.2019. 15:00
8. GNK Dinamo II - Kustošija
20.10.2019. 15:00


1. Dubrava Tim Kabel - Međimurje
25.10.2019. 15:00
2. Kustošija - BSK
26.10.2019. 15:00
3. Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia
26.10.2019. 15:00
4. NK Dugopolje - NK Solin
26.10.2019. 15:00
5. Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
26.10.2019. 17:00
6. Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II
27.10.2019. 13:00
7. Rudeš - Hrvatski Dragovoljac
27.10.2019. 14:00
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete
27.10.2019. 14:00


1. Sesvete - Rudeš
02.11.2019. 13:00
2. Hrvatski Dragovoljac - Osijek II s.d.d.
02.11.2019. 14:00
3. HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
02.11.2019. 14:00
4. NK Solin - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
02.11.2019. 14:00
5. Šibenik s.d.d. - Kustošija
02.11.2019. 14:00
6. Međimurje - NK Dugopolje
02.11.2019. 18:00
7. BSK - Nogometni klub Croatia
03.11.2019. 14:00
8. GNK Dinamo II - Dubrava Tim Kabel
03.11.2019. 14:00


1. Dubrava Tim Kabel - BSK
08.11.2019. 13:30
2. Kustošija - HNK Cibalia
09.11.2019. 13:00
3. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski Dragovoljac
09.11.2019. 13:30
4. NK Dugopolje - GNK Dinamo II
09.11.2019. 13:30
5. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje
10.11.2019. 13:30
6. Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d.
10.11.2019. 13:30
7. Osijek II s.d.d. - Sesvete
10.11.2019. 13:30
8. Rudeš - NK Solin
10.11.2019. 13:30


1. Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
22.11.2019. 13:30
2. Međimurje - Rudeš
22.11.2019. 18:00
3. Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel
23.11.2019. 13:30
4. HNK Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
23.11.2019. 13:30
5. NK Solin - Osijek II s.d.d.
23.11.2019. 13:30
6. Kustošija - Nogometni klub Croatia
23.11.2019. 13:30
7. GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
24.11.2019. 13:00
8. BSK - NK Dugopolje
24.11.2019. 13:30


1. Dubrava Tim Kabel - Kustošija
29.11.2019. 13:30
2. Hrvatski Dragovoljac - Sesvete
29.11.2019. 13:30
3. NK Dugopolje - Šibenik s.d.d.
30.11.2019. 13:00
4. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - NK Solin
30.11.2019. 13:30
5. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - BSK
01.12.2019. 13:30
6. Nogometni klub Croatia - HNK Cibalia
01.12.2019. 13:30
7. Rudeš - GNK Dinamo II
01.12.2019. 13:30
8. Osijek II s.d.d. - Međimurje
01.12.2019. 13:30


1. Hrvatski Dragovoljac - NK Solin
06.12.2019. 13:30
2. Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia
06.12.2019. 13:30
3. NK Dugopolje - Kustošija
07.12.2019. 13:30
4. HNK Cibalia - Sesvete
07.12.2019. 13:30
5. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje
07.12.2019. 13:30
6. Rudeš - BSK
08.12.2019. 13:30
7. Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II
08.12.2019. 13:30
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d.
08.12.2019. 13:30


1. Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia
21.02.2020. 15:00
2. Međimurje - Hrvatski Dragovoljac
21.02.2020. 18:00
3. NK Solin - Sesvete
22.02.2020. 15:00
4. Šibenik s.d.d. - Rudeš
22.02.2020. 15:00
5. Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
22.02.2020. 15:00
6. GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
23.02.2020. 15:00
7. Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje
23.02.2020. 15:00
8. BSK - Osijek II s.d.d.
23.02.2020. 15:00


1. Sesvete - Međimurje
28.02.2020. 15:00
2. Hrvatski Dragovoljac - GNK Dinamo II
28.02.2020. 15:00
3. HNK Cibalia - NK Solin
29.02.2020. 15:00
4. NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel
29.02.2020. 15:00
5. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK
29.02.2020. 15:00
6. Rudeš - Kustošija
01.03.2020. 15:00
7. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia
01.03.2020. 15:00
8. Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d.
01.03.2020. 15:00


1. Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
06.03.2020. 15:30
2. Međimurje - NK Solin
06.03.2020. 18:00
3. NK Dugopolje - HNK Cibalia
07.03.2020. 15:30
4. Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
07.03.2020. 15:30
5. Kustošija - Osijek II s.d.d.
07.03.2020. 15:30
6. Nogometni klub Croatia - Rudeš
08.03.2020. 15:30
7. GNK Dinamo II - Sesvete
08.03.2020. 15:30
8. BSK - Hrvatski Dragovoljac
08.03.2020. 15:30


1. Hrvatski Dragovoljac - Šibenik s.d.d.
13.03.2020. 15:30
2. Sesvete - BSK
13.03.2020. 15:30
3. HNK Cibalia - Međimurje
14.03.2020. 15:30
4. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija
14.03.2020. 15:30
5. NK Solin - GNK Dinamo II
14.03.2020. 15:30
6. Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia
15.03.2020. 15:30
7. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje
15.03.2020. 15:30
8. Rudeš - Dubrava Tim Kabel
15.03.2020. 15:30


1. Dubrava Tim Kabel - Osijek II s.d.d.
20.03.2020. 15:30
2. Kustošija - Hrvatski Dragovoljac
21.03.2020. 15:30
3. NK Dugopolje - Rudeš
21.03.2020. 15:30
4. Šibenik s.d.d. - Sesvete
21.03.2020. 15:30
5. Nogometni klub Croatia - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
22.03.2020. 15:30
6. GNK Dinamo II - Međimurje
22.03.2020. 15:30
7. BSK - NK Solin
22.03.2020. 15:30
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - HNK Cibalia
22.03.2020. 15:30


1. Sesvete - Kustošija
03.04.2020. 16:30
2. Hrvatski Dragovoljac - Nogometni klub Croatia
03.04.2020. 16:30
3. Međimurje - BSK
03.04.2020. 18:00
4. NK Solin - Šibenik s.d.d.
04.04.2020. 16:30
5. HNK Cibalia - GNK Dinamo II
04.04.2020. 16:30
6. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Dubrava Tim Kabel
04.04.2020. 16:30
7. Osijek II s.d.d. - NK Dugopolje
05.04.2020. 16:30
8. Rudeš - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
05.04.2020. 16:30


1. Šibenik s.d.d. - Međimurje
10.04.2020. 16:30
2. Kustošija - NK Solin
10.04.2020. 16:30
3. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Osijek II s.d.d.
10.04.2020. 16:30
4. Dubrava Tim Kabel - Hrvatski Dragovoljac
10.04.2020. 16:30
5. Rudeš - HNK Cibalia
10.04.2020. 16:30
6. Nogometni klub Croatia - Sesvete
10.04.2020. 16:30
7. NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
10.04.2020. 16:30
8. BSK - GNK Dinamo II
10.04.2020. 16:30


1. Sesvete - Dubrava Tim Kabel
17.04.2020. 16:30
2. Hrvatski Dragovoljac - NK Dugopolje
17.04.2020. 16:30
3. Međimurje - Kustošija
17.04.2020. 18:00
4. NK Solin - Nogometni klub Croatia
18.04.2020. 16:30
5. HNK Cibalia - BSK
18.04.2020. 16:30
6. Osijek II s.d.d. - Rudeš
19.04.2020. 16:30
7. GNK Dinamo II - Šibenik s.d.d.
19.04.2020. 16:30
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
19.04.2020. 16:30


1. Kustošija - GNK Dinamo II
22.04.2020. 17:00
2. Rudeš - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
22.04.2020. 17:00
3. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Hrvatski Dragovoljac
22.04.2020. 17:00
4. Osijek II s.d.d. - HNK Cibalia
22.04.2020. 17:00
5. Dubrava Tim Kabel - NK Solin
22.04.2020. 17:00
6. NK Dugopolje - Sesvete
22.04.2020. 17:00
7. Šibenik s.d.d. - BSK
22.04.2020. 17:00
8. Nogometni klub Croatia - Međimurje
22.04.2020. 17:00


1. Hrvatski Dragovoljac - Rudeš
24.04.2020. 17:00
2. Sesvete - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
24.04.2020. 17:00
3. Međimurje - Dubrava Tim Kabel
24.04.2020. 19:00
4. HNK Cibalia - Šibenik s.d.d.
25.04.2020. 17:00
5. NK Solin - NK Dugopolje
25.04.2020. 17:00
6. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Osijek II s.d.d.
25.04.2020. 17:00
7. GNK Dinamo II - Nogometni klub Croatia
26.04.2020. 17:00
8. BSK - Kustošija
26.04.2020. 17:00


1. Dubrava Tim Kabel - GNK Dinamo II
01.05.2020. 17:00
2. NK Dugopolje - Međimurje
02.05.2020. 17:00
3. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - HNK Cibalia
02.05.2020. 17:00
4. Kustošija - Šibenik s.d.d.
02.05.2020. 17:00
5. Nogometni klub Croatia - BSK
03.05.2020. 17:00
6. Rudeš - Sesvete
03.05.2020. 17:00
7. Osijek II s.d.d. - Hrvatski Dragovoljac
03.05.2020. 17:00
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Solin
03.05.2020. 17:00


1. GNK Dinamo II - NK Dugopolje
06.05.2020. 17:00
2. HNK Cibalia - Kustošija
06.05.2020. 17:00
3. Sesvete - Osijek II s.d.d.
06.05.2020. 17:00
4. NK Solin - Rudeš
06.05.2020. 17:00
5. Šibenik s.d.d. - Nogometni klub Croatia
06.05.2020. 17:00
6. Hrvatski Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
06.05.2020. 17:00
7. BSK - Dubrava Tim Kabel
06.05.2020. 17:00
8. Međimurje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
06.05.2020. 19:00


1. Dubrava Tim Kabel - Šibenik s.d.d.
08.05.2020. 17:30
2. Hrvatski Dragovoljac - HNK Cibalia
08.05.2020. 17:30
3. NK Dugopolje - BSK
09.05.2020. 17:30
4. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Sesvete
09.05.2020. 17:30
5. Rudeš - Međimurje
10.05.2020. 17:30
6. Osijek II s.d.d. - NK Solin
10.05.2020. 17:30
7. Nogometni klub Croatia - Kustošija
10.05.2020. 17:30
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - GNK Dinamo II
10.05.2020. 17:30


1. Sesvete - Hrvatski Dragovoljac
16.05.2020. 17:30
2. Šibenik s.d.d. - NK Dugopolje
16.05.2020. 17:30
3. NK Solin - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
16.05.2020. 17:30
4. Kustošija - Dubrava Tim Kabel
16.05.2020. 17:30
5. Međimurje - Osijek II s.d.d.
16.05.2020. 17:30
6. HNK Cibalia - Nogometni klub Croatia
16.05.2020. 17:30
7. GNK Dinamo II - Rudeš
16.05.2020. 17:30
8. BSK - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
16.05.2020. 17:30