NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Tona satnica utakmica sa sucima, delegatima i kontrolorima

Parovi
Suci
Delegat/Kontrolor
1. Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II
Osijek
04.12.2019. u 13:30
Ivan Župan
Marin Ćosić
Mario Lončar
Josip Lučić
Nikola Galešić
Dražen Pavlešić
2. HNK Cibalia - Sesvete
Vinkovci
07.12.2019. u 13:30
Patrik Kolarić
Siniša Fajfarić
Edvin Zobec
Denis Plantosar
Alen Šundalić
Kristijan Marić
3. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje
Rijeka
07.12.2019. u 14:30
Ivan Čužić
Marko Gvozdanović
Dominik Benković
Ivan Antunović
Miroslav Knežević
Ivica Metličić
4. Hrvatski Dragovoljac - NK Solin
Siget
07.12.2019. u 13:30
Mateo Čalić
Luka Pajić
Hrvoje Mađarić
Vedran Jelenčić
Damir Špoljar
Željko Bošnjak
5. Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia
Zagreb
07.12.2019. u 13:30
Zdenko Lovrić
Ivan Janić
Dalibor Totić
Ante Bundović
DARKO MATANIĆ
Kristijan Strusa
6. NK Dugopolje - Kustošija
Dugopolje
07.12.2019. u 13:30
Dino Papak
Neven Gulin
Branimir Nimac
Zvonimir Sinovčić
Goran Jurišić
Domagoj Vučkov
7. Rudeš - BSK
Zagreb
08.12.2019. u 13:30
Jakov Titlić
Vice Vidović
Hrvoje Ćatipović
Marino Majstrović
Boris Caput
Pero Radić
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d.
Split
08.12.2019. u 13:00
Lukša Klaić
Damir Kraljević
Ivica Radošević
Mišo Krešić
Ivor Grba
Marin Mlinar