NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 18:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Tona satnica utakmica sa sucima, delegatima i kontrolorima

Parovi
Suci
Delegat/Kontrolor
1. Dubrava Tim Kabel - BSK
Sesvete
08.11.2019. u 13:30
Marino Majstrović
Neven Gulin
Branko Bacinger
Ante Jurić
Bruno Furač
Dušan Kukić
2. Kustošija - HNK Cibalia
Zagreb
09.11.2019. u 13:00
Josip Dugandžić
Igor Babić
Mario Lončar
Mišo Krešić
Boris Caput
Dražen Pavlešić
3. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski Dragovoljac
Rijeka
09.11.2019. u 15:00
Marko Cestarić
Ivan Batušić
Marko Gvozdanović
Darko Jurčević
Tomislav Margetić
Marijan Matočec
4. NK Dugopolje - GNK Dinamo II
Dugopolje
09.11.2019. u 13:30
Igor Marić
Hrvoje Mađarić
Diego Biljuh
Vedran Jelenčić
Žarko Ivančić
Kristijan Marić
5. Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d.
Zmijavci
10.11.2019. u 13:30
Zdenko Lovrić
Dino Knez
Ivan Janić
Zvonimir Sinovčić
Domagoj Poljak
Branko Stipković
6. Rudeš - NK Solin
Zagreb
10.11.2019. u 13:30
Dino Papak
Damir Kraljević
Branimir Nimac
Martin Turčin
Vlatko Jovičić
Domagoj Ljubičić
7. Osijek II s.d.d. - Sesvete
Osijek
10.11.2019. u 13:00
Tomislav Bionda
Ivan Mihalj
Dominik Benković
Ivan Antunović
Krešimir Ćato
Božidar Smrekar
8. Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje
Split
11.11.2019. u 13:30
Ante Bundović
Marin Ćosić
Miodrag Plantak
Lukša Klaić
Marko Žubrinić
Mladen Firm