NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Tona satnica utakmica sa sucima, delegatima i kontrolorima

Parovi
Suci
Delegat/Kontrolor
1. Međimurje - Nogometni klub Croatia
Čakovec
18.10.2019. u 18:00
Sabina Bolić
Anto Marić
Dario Kolarević
Ivana Martinčić
DARKO MATANIĆ
Dalibor Conjar
2. Sesvete - NK Dugopolje
Sesvete
18.10.2019. u 15:00
Zdenko Lovrić
Dražen Pejić
Martin Turčin
Marica Kesak
Siniša Premužaj
3. Hrvatski Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Siget
18.10.2019. u 15:00
Andrej Burilo
Deni Grofelnik
Mario Jurić
Denis Plantosar
Branka Juhas
Ivo Krečak
4. HNK Cibalia - Osijek II s.d.d.
Vinkovci
19.10.2019. u 15:00
Tomislav Bionda
Dominik Benković
Vedran Barkić
Darko Jurčević
Žarko Čanađija
Boško Vukušić
5. Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš
Rijeka
19.10.2019. u 13:00
Ivan Župan
Branko Bacinger
Edvin Zobec
Ante Bundović
Tomislav Krleža
Predrag Borovec
6. NK Solin - Dubrava Tim Kabel
Solin
19.10.2019. u 15:00
Antonio Škobić
Ivan Janić
Dalibor Totić
Zvonimir Sinovčić
Dario Mrzljak
Pero Radić
7. GNK Dinamo II - Kustošija
Zagreb
20.10.2019. u 15:00
Teo Pavić
Vice Vidović
Hrvoje Ćatipović
Ante Jurić
Igor Župan
Vercingetoriks Nikola Antolović
8. BSK - Šibenik s.d.d.
Bijelo Brdo
20.10.2019. u 15:00
Ante Čuljak
Ivan Jović
Mile Varivoda
Toni Dadić
Damir Špoljar
Marijan Matočec